Leśnictwa Leśnictwa

Nowy Wiek

Leśniczy - Roman Marszałek kom. 608-042-303 Podleśniczy - Wiesława Rochoń kom. 602-520-599

email: roman.marszalek@gdansk.lasy.gov.pl

adres:  Nowy Wiek 41, 82-340 Tolkmicko

Kadyny

Leśniczy - Andrzej Niemiec kom. 694-497-492 Podleśniczy - Andrzej Mrugała kom. 608-018-1733
tel. 55 230-85-51

email: andrzej.niemiec@gdansk.lasy.gov.pl

adres: Kadyny 63, 82-340 Tolkmicko

Górki

Leśniczy - Arkadiusz Kaczmarczyk kom. 608-042-372 Podleśniczy - Piotr Niemiec kom.601-830-690
tel. 55 230-85-52

email: arkadiusz.kaczmarczyk@gdansk.lasy.gov.pl

adres: Pagórki 18, 82-340 Tolkmicko

Pogrodzie

Leśniczy - Marek Wawrzak kom. 696-492-525 Podleśniczy - Adam Gronkowski kom. 604-946-213
tel. 55 230-85-54

email: marek.wawrzak@gdansk.lasy.gov.pl

adres: Brzezina 1, 82-316 Brzezina

Jagodno

Leśniczy - Jacek Szypiło kom. 694-497-491 Podleśniczy - Kazimierz Partyka kom.696-492-527
tel. 55 230-85-56

email: jacek.szypilo@gdansk.lasy.gov.pl

adres: Jagodno 5, 82-300 Elbląg

Dąbrowa

Leśniczy - Arkadiusz Niemczyk kom. 696-492-528 Podleśniczy - Bogdan Ciszewski kom.668-210-422
tel. 55 230-85-57

email: arkadiusz.niemczyk@gdansk.lasy.gov.pl

adres: ul. Jagodowa 14, 82-300 Elblag

Dębica

Leśniczy - Tomasz Cichoń kom. 728-866-651 Podleśniczy - Sławomir Rodziewicz kom.696-492-530
tel. 55 230-85-58

email: tomasz.cichon@gdansk.lasy.gov.pl

adres: ul. Chrobrego 45, 82-300 Elblag

Zalesie

Leśniczy - Zbigniew Wiliński kom. 696-492-529 Podleśniczy - Zbigniew Szewczyk kom.696-492-526
tel. 55 231-28-97

email: zbigniew.wilinski@gdansk.lasy.gov.pl

adres: Zalesie2, 82-316 Milejewo

Żuławy

Leśniczy - Jacek Budek kom. 694-497-493 Podleśniczy - Sylwester Żurawski kom.668-210-926
tel. 55 230-85-65

email: jacek.budek@gdansk.lasy.gov.pl

adres: Janowo 14, 82-200 Stare Pole

Krynica Morska

Leśniczy - Michał Laskowski kom. 694497495 Podleśniczy - Arkadiusz Szóstak kom. 668210488
tel. 55 247-66-14

email: michal.laskowski@gdansk.lasy.gov.pl

adres: ul. Wiejska 1, 82-120 Krynica Morska

Kąty Rybackie

Leśniczy - Artur Rostkowski kom. 696-492-531 Podleśniczy - Wojciech Dziewirz kom. 696-492-524
tel. 55 247-84-22

email: artur.rostkowski@gdansk.lasy.gov.pl

adres: ul. Zalewowa 20, 82-110 Sztutowo

Jantar

Leśniczy - Waldemar Drzewiczak kom. 696-492-533 Podleśniczy - Rafał Ciszewski kom. 694-497-490
tel. 55 230-85-63

email: waldemar.drzewiczak@gdansk.lasy.gov.pl

adres: ul. Gdańska 73, 82-107 Drewnica